Jak to Działa?

Odwiedzasz naszą stronę, ale nie rejestrujesz się lub jesteś wylogowany? Witaj w grupie „Gości”! Pamiętaj jednak, że „Goście” nie posiadają historii pobranych ofert! Chcesz nie tylko korzystać z ofert, ale także mieć wgląd do historii swoich transakcji? Zarejestruj się! Dzięki temu pobieranie kodów rabatowych będzie szybsze i prostsze!
 
 
 
 
 
Pobieranie Kuponów rabatowych

1. Wybierz interesującą Cię ofertę i przejdź do jej podglądu

2. Kliknij przycisk „POBIERZ KOD”

Zanim pobierzesz kod, zapoznaj się dokładnie z zasadami korzystania z promocji!

3. Jesteś „Gościem”? Podaj swój e-mail.

Jeżeli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem – nie musisz podawać adresu! Kod zostanie wysłany automatycznie!
Całą historię, znajdziesz w swoim Panleu. Nie musisz Drukować kuponów, wszytskie kupony trzymaj w panelu w jednym miejscu. Kupony pokazuj na telefonie.
 

4. Sprawdź swoją skrzynkę!

Kod rabatowy został wysłany na podany przez Ciebie adres e-mail. Przepisz go lub wydrukuj załączony do wiadomości kupon.

5. Ciesz się rabatem!

 

PAMIĘTAJ !!!
 
Otrzymany kod rabatowy należy podać usługodawcy podczas realizacji usługi. Każdy użytkownik serwisu może skorzystać tylko z jednego kodu dla anej oferty, chyba że usługodawca zdecydował inaczej! Każdy kod jest unikalny. Handel kodami jest niedozwolony! Pobierając kod akceptujesz regulamin Rabatem.pl

 

 

 

Sprzedaż

Chcesz zamieścić swoją ofertę w serwisie?

1. Skontaktuj się z naszym działem administracji!

Zadzwoń pod nr tel wskazany w kontakcie, w prawym górnym rogu.

2. Ustal szczegóły

Ustal z działem administracji szczegóły Twojej oferty: wysokość rabatu, warunki sprzedaży, liczbę kodów rabatowych oraz czas trwania oferty. Czas jak i liczba kodów muszą być ograniczone!

3. Dostarcz materiały

Przyślij nam teksty oraz zdjęcia ilustrujące Twoją ofertę. Podaj tytuł oferty, stwórz jej opis, podaj informację o tym, jak skorzystać z promocji i dlaczego warto. Teksty mogą zostać zmodyfikowane i skrócone, ponieważ wszystkie treści w opisie oferty mają ograniczoną liczbę znaków.

4. Kontroluj swoją ofertę!

Pracownicy naszego działu administracji zamieszczą Twoją ofertę, dostarczone treści i zdjęcia w naszym serwisie. Teraz otrzymujesz dostęp do konta firmowego oraz listy kodów i możesz na bieżąco kontrolować przebieg Twojej promocji!

Pamiętaj, że:

Uczciwy rabat!

Pamiętaj, że warunkiem koniecznym do zamieszczenia oferty w serwisie jest podanie uczciwego rabatu. Rabat nie powinien być "sztuczny"!

Wystarczy 5%

Nie wymagamy rabatów 50%! Wystarczy uczciwy rabat - min. 5%.

Weryfikacja

Wysokość rabatu weryfikuje dział akceptacji. Przy sprawdzaniu wiarygodności ceny brane są pod uwagę: aktualna cena usługi/produktu, cena rynkowa, ceny u konkurencji.

Prawa autorskie!

Pamiętaj, że musisz posiadać prawa autorskie do dostarczonych nam tekstów i zdjęć!

I ostatnie...

Pamiętaj, że pobranie kodu przez Użytkownika serwisu nie zobowiązuje Go do zrealizowania danej usługi czy zakupu danego towaru!